Baltrade
O nás


Baltrade byla založena v 1990 a od svého počátku se specializuje na velkoobchodu všech typů baterií a elektrických/elektronických výrobků. Kancelář a sklad Baltrade se nachází v severním Polsku, v Gdaňsku. Máme 32 let zkušeností v prodeji baterií.

Baltrade je předním distributorem baterií v Polsku. Nabízíme širokou škálu baterií, dobíjecích baterií, nabíječek, světelných zdrojů, baterky a elektroniky. Společnost Baltrade se stala uznávanou a oceňování společností z odvětví baterií na polském trhu.

V roce 2020 jsme obdrželi Měsíčníku diamantů Forbes. Forbes Diamonds je seznam nejdynamičtěji se rozvíjejících společností v Polsku. Seznam zahrnuje společnosti, které za poslední tři roky zvýšily svou hodnotu nejrychleji. Kromě toho se společnosti s nízkým rizikem spolupráce podle hodnocení Bisnode staly společností Forbes Diamonds.

Naše nabídka

Nabízíme několik stovek produktů, včetně: dobíjecí baterie, zinek-Air (sluchadlo) baterie, lithiové baterie, alkalické baterie, zinko-uhlíkové baterie, stříbro-oxidové baterie. Nejenže naše nabídka pokrývá celou řadu specializovaných baterií, ale také všechny typy baterií používaných ve společném vybavení domácnosti. Naše výrobky pocházejí od předních výrobců baterií, jako jsou: firmě Rayovac, Panasonic, Duracell, Energizer, VARTA, GP, Sony, Renata, Siemens, Maxell, XTAR, Saft.
Baltrade
Baltrade
Naše značka everActive

Na základě získaných zkušeností společnost Baltrade uvedla produkty pod vlastní značkou everActive. Zahrnuje vysoce kvalitní produkty, jako jsou alkalické a specializované baterie, baterie Ni-MH nové generace, baterie fotoaparátu, baterie pro sluchadla, profesionální nabíječky, LED svítilny, příslušenství pro chytré telefony a powerbanks.

Katalog výrobků EverActive: www.everactive.pl/katalog-produktow/
Naše politika kvality týkající se implementace nových produktů vede k rostoucí důvěře zákazníků a odráží se ve výsledcích laboratorních testů:
- testování alkalických baterií alkalických baterií ProActive Pro v akreditované laboratoři CLAiO,
- dobíjecí baterie Ni-MH everActive Silver Line v akreditované laboratoři CLAiO,
- Dobíjecí baterie Ni-MH everActive Professional Line v akreditované laboratoři INTERTEK.
Více: www.everactive.pl/labtests

Naše baterie a akumulátory jsou důvěryhodné produkty, které stále více používají uživatelé z veřejného sektoru (včetně uniformovaných služeb, vědeckých a výzkumných institucí) a profesionálové z jiných průmyslových odvětví - televizní a rozhlasové stanice, specialisté na zvukové systémy a další.

Internetový prodej

Náš internetový obchod-www.hurt.com.pl ("Hurt" znamená "Velkoobchod" v polštině) získal 1. místo v Polsku za roky 2012, 2013 a rok 2014-jako nejlepší e-shop se spotřební elektronikou. Tato ocenění byla založena na po prodeji názory shromážděné od klientů Ceneo.pl (nejoblíbenější nástroj pro srovnání cen v Polsku). Náš internetový obchod nabízí: baterie, nabíječky, paměťové karty, světelné zdroje, svítilny, elektronické výrobky, příslušenství pro mobilní telefony, počítačové příslušenství, síťová zařízení a mnoho dalších užitečných produktů. Každým dnem sloužíme stovkám zákazníků.
Baltrade
Baltrade
Spolupráce 

Čekáme na naše zahraniční obchodní partnery. Chcete pracovat s námi - kontaktujte nás, abyste získali ty nejlepší ceny nebo nám předložili nabídku. Uveďte prosím produkty a množství, o které máte zájem. Odeslání otázky na adresu: contact@baltrade.eu

Také se zajímáme o rozšiřování naší nabídky o nové produkty, které nabízíme v prodejních kanálech v Polsku i v Evropské unii. Máme zájem o nabídky jak výrobců, tak distributorů. Prosím pošlete své nabídky na: contact@baltrade.eu
Dodávky

Naše výrobky jsou dodávány v baleních přes GLS a přes Raben na paletách. Jsme schopni nabídnout velmi výhodné ceny za přepravu po celé Evropě. GLS a Raben jsou známé díky vysoké kvalitě a přesné dodávce. Výrobky jsou baleny a zajištěny pro přepravu našimi zaměstnanci. Po odeslání objednávky obdržíte e-mail se všemi informacemi o sledování.
Baltrade