Baltrade
O nás


Baltrade byla založena v 1990 a od svého počátku se specializuje na velkoobchodu všech typů baterií a elektrických/elektronických výrobků. Kancelář a sklad Baltrade se nachází v severním Polsku, v Gdaňsku. Máme 33 let zkušeností v prodeji baterií.

Baltrade je předním distributorem baterií v Polsku. Nabízíme širokou škálu baterií, dobíjecích baterií, nabíječek, světelných zdrojů, baterky a elektroniky. Společnost Baltrade se stala uznávanou a oceňování společností z odvětví baterií na polském trhu.

V roce 2020 jsme obdrželi Měsíčníku diamantů Forbes. Forbes Diamonds je seznam nejdynamičtěji se rozvíjejících společností v Polsku. Seznam zahrnuje společnosti, které za poslední tři roky zvýšily svou hodnotu nejrychleji. Kromě toho se společnosti s nízkým rizikem spolupráce podle hodnocení Bisnode staly společností Forbes Diamonds.

Naše nabídka

Nabízíme několik stovek produktů, včetně: dobíjecí baterie, zinek-Air (sluchadlo) baterie, lithiové baterie, alkalické baterie, zinko-uhlíkové baterie, stříbro-oxidové baterie. Nejenže naše nabídka pokrývá celou řadu specializovaných baterií, ale také všechny typy baterií používaných ve společném vybavení domácnosti. Naše výrobky pocházejí od předních výrobců baterií, jako jsou: Rayovac, Eneloop, Panasonic, Duracell, Energizer, Varta, GP, Renata, Maxell, Murata, XTAR, Saft, Vinnic.
Baltrade
Baltrade
Naše značka everActive

Na základě získaných zkušeností společnost Baltrade uvedla produkty pod vlastní značkou everActive. Zahrnuje vysoce kvalitní produkty, jako jsou alkalické a specializované baterie, baterie Ni-MH nové generace, baterie fotoaparátu, baterie pro sluchadla, profesionální nabíječky, LED svítilny, příslušenství pro chytré telefony a powerbanks.

Katalog výrobků EverActive: www.everactive.pl/katalog-produktow/
Naše politika kvality týkající se implementace nových produktů vede k rostoucí důvěře zákazníků a odráží se ve výsledcích laboratorních testů:
- testování alkalických baterií alkalických baterií ProActive Pro v akreditované laboratoři CLAiO,
- dobíjecí baterie Ni-MH everActive Silver Line v akreditované laboratoři CLAiO,
- Dobíjecí baterie Ni-MH everActive Professional Line v akreditované laboratoři INTERTEK.
Více: www.everactive.pl/labtests

Naše baterie a akumulátory jsou důvěryhodné produkty, které stále více používají uživatelé z veřejného sektoru (včetně uniformovaných služeb, vědeckých a výzkumných institucí) a profesionálové z jiných průmyslových odvětví - televizní a rozhlasové stanice, specialisté na zvukové systémy a další.

Internetový prodej

Náš internetový obchod-www.hurt.com.pl ("Hurt" znamená "Velkoobchod" v polštině) získal 1. místo v Polsku za roky 2012, 2013 a rok 2014-jako nejlepší e-shop se spotřební elektronikou. Tato ocenění byla založena na po prodeji názory shromážděné od klientů Ceneo.pl (nejoblíbenější nástroj pro srovnání cen v Polsku). Náš internetový obchod nabízí: baterie, nabíječky, paměťové karty, světelné zdroje, svítilny, elektronické výrobky, příslušenství pro mobilní telefony, počítačové příslušenství, síťová zařízení a mnoho dalších užitečných produktů. Každým dnem sloužíme stovkám zákazníků.
Baltrade
Baltrade
Spolupráce 

Čekáme na naše zahraniční obchodní partnery. Chcete pracovat s námi - kontaktujte nás, abyste získali ty nejlepší ceny nebo nám předložili nabídku. Uveďte prosím produkty a množství, o které máte zájem. Odeslání otázky na adresu: contact@baltrade.eu

Také se zajímáme o rozšiřování naší nabídky o nové produkty, které nabízíme v prodejních kanálech v Polsku i v Evropské unii. Máme zájem o nabídky jak výrobců, tak distributorů. Prosím pošlete své nabídky na: contact@baltrade.eu
Dodávky

Naše výrobky jsou dodávány v baleních přes GLS a přes Raben na paletách. Jsme schopni nabídnout velmi výhodné ceny za přepravu po celé Evropě. GLS a Raben jsou známé díky vysoké kvalitě a přesné dodávce. Výrobky jsou baleny a zajištěny pro přepravu našimi zaměstnanci. Po odeslání objednávky obdržíte e-mail se všemi informacemi o sledování.
Baltrade