Baltrade
O nás


Baltrade byla založena v 1990 a od svého počátku se specializuje na velkoobchodu všech typů baterií a elektrických/elektronických výrobků. Kancelář a sklad Baltrade se nachází v severním Polsku, v Gdaňsku. Máme 29 let zkušeností v prodeji baterií.

Baltrade je předním distributorem baterií v Polsku. Nabízíme širokou škálu baterií, dobíjecích baterií, nabíječek, světelných zdrojů, baterky a elektroniky. Společnost Baltrade se stala uznávanou a oceňování společností z odvětví baterií na polském trhu. Naše společnost byla oceněna Forbesem v 2014 a 2015.

Naše nabídka

Nabízíme několik stovek produktů, včetně: dobíjecí baterie, zinek-Air (sluchadlo) baterie, lithiové baterie, alkalické baterie, zinko-uhlíkové baterie, stříbro-oxidové baterie. Nejenže naše nabídka pokrývá celou řadu specializovaných baterií, ale také všechny typy baterií používaných ve společném vybavení domácnosti. Naše výrobky pocházejí od předních výrobců baterií, jako jsou: firmě Rayovac, Panasonic, Duracell, Energizer, VARTA, GP, Sony, Renata, Siemens, Maxell, XTAR, Saft.
Baltrade
Baltrade
Naše značka everActive

Máme také vlastní produktovou řadu everActive. EverActive je nová, registrovaná značka vysoce kvalitních výrobků, která zahrnuje: připraven k použití vysokokapacitní dobíjecí baterie, profesionální nabíječky baterií, Ultrasonic sluchadlo baterie, dobíjecí baterie li-ion (CamPro - k digitální fotoaparáty, zrcadlovky a akční kamery). Tyto výrobky se stávají velmi oblíbenými díky spolehlivému provozu a konkurenceschopným cenám. Výrobky byly důkladně testovány a jsou v souladu s normami EU. Přes nízké ceny nabízejí nejvyšší kvalitu a spolehlivost.
Internetový prodej

Náš internetový obchod-www.hurt.com.pl ("Hurt" znamená "Velkoobchod" v polštině) získal 1. místo v Polsku za roky 2012, 2013 a rok 2014-jako nejlepší e-shop se spotřební elektronikou. Tato ocenění byla založena na po prodeji názory shromážděné od klientů Ceneo.pl (nejoblíbenější nástroj pro srovnání cen v Polsku). Náš internetový obchod nabízí: baterie, nabíječky, paměťové karty, světelné zdroje, svítilny, elektronické výrobky, příslušenství pro mobilní telefony, počítačové příslušenství, síťová zařízení a mnoho dalších užitečných produktů. Každým dnem sloužíme stovkám zákazníků.
Baltrade
Baltrade
Spolupráce 

Čekáme na naše zahraniční obchodní partnery. Chcete pracovat s námi - kontaktujte nás, abyste získali ty nejlepší ceny nebo nám předložili nabídku. Uveďte prosím produkty a množství, o které máte zájem. Odeslání otázky na adresu: contact@baltrade.eu

Také se zajímáme o rozšiřování naší nabídky o nové produkty, které nabízíme v prodejních kanálech v Polsku i v Evropské unii. Máme zájem o nabídky jak výrobců, tak distributorů. Prosím pošlete své nabídky na: contact@baltrade.eu
Dodávky

Naše výrobky jsou dodávány v baleních přes GLS a přes Raben na paletách. Jsme schopni nabídnout velmi výhodné ceny za přepravu po celé Evropě. GLS a Raben jsou známé díky vysoké kvalitě a přesné dodávce. Výrobky jsou baleny a zajištěny pro přepravu našimi zaměstnanci. Po odeslání objednávky obdržíte e-mail se všemi informacemi o sledování.
Baltrade